Арт-простір «Вежа КПІ» (Київ)

Додаткова інформація

Арт-простір «Вежа КПІ» був відкритий 17 квітня 2014 року. Він розташовується в лівій башті головного корпусу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Також до складу арт-простору входить підвальне приміщення та внутрішнє подвір’я.

Вежа виконує функцію галереї, де молоді та талановиті студенти КПІ експонують свої картини і фотографії. В інших приміщеннях арт-простору проходять різноманітні фестивалі, благодійні заходи, лекції, кінопокази, музичні та літературні вечори.

Однією з головних особливостей вежі є те, що ви маєте змогу піднятися вгору, звідки відкривається чудова панорама університету, парку та Києва. А підніматися по крутих сходах вам допоможуть роботи молодих художників. Верхівку вежі для свого відпочинку та роботи студенти обладнали столом і стільцями.

«Вежа КПІ» дає змогу студентам творчо розвиватися, а простим відвідувачам, котрі прогулюються територією політехнічного інституту, подивитися студентські роботи та побачити ту саму територію з висоти.

  • Дата відкриття – 17 квітня 2014 року
  • Адреса – Київ, Солом’янський район, проспект Перемоги, 37К1 (головний корпус)
  • Станція метро – Політехнічний інститут (відстань ≈350м)
  • Вартість відвідування – безкоштовно
  • Графік роботи – 14:00-20:00 / субота – 12:00-20:00 / вихідний – неділя
  • Телефон для довідок – (063) 579-02-82
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar