Ботанічний сад НУБіП України (Київ)

Додаткова інформація

Ботанічний сад Національного університету біоресурсів і природокористування України був заснований у 1928 році. Його створили для науково-навчальних цілей із дослідження та розв’язання проблем акліматизації, збереження, розмноження та селекції в спеціально створених умовах рідкісних і типових видів рослин.

На території ботанічного саду зростає велика кількість видів рослин, понад 3500 таксономічних одиниць. Загальна площа бот саду складає 53 га, але більша частина не облаштована для відвідувачів і слугує навчальною базою та великою практичною лабораторією для студентів. Тут розташовуються дослідні ділянки кафедр садівництва, овочівництва, відтворення лісів та лісової меліорації, конярства і бджільництва, розсадники лісових та декоративних рослин і багато інших науково-навчальних ділянок.

Менша частина бот саду облаштована для звичайних відвідувачів, тут є вимощені доріжки, лавки, ліхтарі, альтанки, містки, струмочки, таблички з корисною інформацією та велика колекція дерев’яних скульптур. На відносно невеликій ділянці ви побачите величезну кількість різноманітних дерев, кущів, квітів і декоративних рослин. Частина з них буде незвичайна та непритаманна для нашого регіону. Також біля кожного виду стоїть табличка з назвою та природною зоною зростання.

Проходячи стежками ботанічного саду просто очі розбігаються від того розмаїття природи. Він дуже насичений і в кожну пору року буде різним. Восени зацвітуть магнолії та тюльпанове дерево, потім троянди та ін. Отже, як і Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка є сенс відвідувати його декілька разів на рік.

  • Рік заснування – 1928
  • Площа – 53 га
  • Адреса – Київ, Голосіївський район, вулиця Генерала Родимцева, 2
  • Станція Метро – Голосіївська (відстань ≈1.8км)
  • Вартість відвідування – безкоштовно
  • Графік роботи – 08:30-17:30 / вихідні (субота, неділя)
  • Телефон для довідок – (044) 527-81-00
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar