Дуже багато графіті на набережній між мостом Метро і мостом Патона (Київ)

Додаткова інформація

Паралельно Набережному шосе вздовж Дніпра пролягає набережна, на стінах якої знаходиться декілька сотень різноманітних графіті. Загальна протяжність набережної від Поштової площі до мосту Патона орієнтовно 5 км. Зважаючи на те, що всю дистанцію за раз пройти доволі складно, ми умовно поділили її на дві частини – Поштова площа – міст Метро – міст Патона. Перша частина має протяжність 3 км, а друга 2 км. Також крім графіті та самого Дніпра там ще є на що подивитися.

Набережна має два яруси. На верхньому ярусі знаходяться лавки, ліхтарі, зелені насадження та невелика кількість графіті. Майже в кінці вже перед мостом Патона знаходиться Наводницкий парк та пам’ятник засновникам Києва. На нижньому ярусі весь час будуть різноманітні графіті, а від Дніпра вас будуть відділяти лише декілька сходинок.

Тепер детальніше розглянемо стріт-арт. Всього на набережній знаходиться більш ніж 200 графіті. Всі вони дуже різні, починаючи від класичних написів та закінчуючи доволі складними малюнками тварин, людей, абстракцій і т. ін. Роки виконання також різні. Зазвичай графіті довго не живуть, бо вони замальовуються новими. Всі малюнки актуальні на 23 листопада 2016 року. Звісно, що у кожного графіті є свій автор, але не завжди вдається встановити хто він. Серед авторів є такі художники: Gide1, Seib91, SBiTWO, SETO, TRACY, ODES, SMITE, PRO176, Zevs, KOSO, HENTS, GRUNT, Alien 2A2, Glute, Dmitry Nozhevoy, В’ячеслав Шум та Анастасія Меркулова. Малюнок з зображенням дівчини в вишиванці був створений як реклама компанії 2KOLYORY, яка займається виробництвом і продажем вишиванок, знаходиться від під мостом Метро.

Якщо ви не любите графіті, але любите нашу величну річку Дніпро, або чогось ще не бачили пам’ятник засновникам Києва, то вам треба тут побувати. І бажано їхати коли є листя на деревах.

  • Художники – Gide1, Seib91, SBiTWO, SETO, TRACY, ODES, SMITE, PRO176, Zevs, KOSO, HENTS, GRUNT, Alien 2A2, Glute, Dmitry Nozhevoy, В’ячеслав Шум, Анастасія Меркулова
  • Протяжність – ≈2км
  • Адреса – Київ, Печерський район, Набережне шосе
  • Станція метро – Дніпро (відстань ≈150м)
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 18.03.2017 | Оновлено: 01.07.2021 | Світлини зняті: 23.11.2016

Напишіть коментар ...

avatar