Етнографічний комплекс «Українське село» (с. Бузова)

Додаткова інформація

Етнографічний комплекс «Українське село» був заснований у 2007 році народним депутатом України Володимиром Бондаренко. Історія комплексу починається з будівництва дерев’яного храму Святого Димитрія Солунського. Його збудували на місці, де на Бондаренка був скоєний замах.

Етнографічний комплекс «Українське село» знайомить нас з традиційною архітектурою, культурою, побутом та ремеслом українського села. На території комплексу стоять традиційні українські хати та знаряддя праці. Там гарна природа є невеличкий ставок з альтанкою та зоопарк. Також там є готельний комплекс, дитячі майданчики, кафе з традиційною кухнею, мангали та альтанки для відпочинку компанією. Для глибшого пізнання української історії ви можете замовити екскурсію.

Для знайомства з різноманітним ремеслом на території комплексу стоять майстерні (кузня, пекарня, олійниця, кобзарський цех, майстерня гончарства, майстерня рукоділля) та проводяться майстер-класи. Ви зможете зробити глечик, допомогти ковалю в кузні, спекти хліб та багато іншого.

Велику увагу відвідувачів привертає до себе зоопарк. Деяких тварин можна годувати та гладити. Серед мешканців зоопарку: корова зебу, дикі кабани, поні, віслюки, олені, вівці, свині, нутрії, косуля, павичі, лебеді, качки, шовкові кури (дуже смішні створення), золотий фазан та інші.

Вхід на територію комплексу безкоштовний, екскурсії та вхід до хаток платний. Українське село доволі універсальне місце, тут ви можете приїхати з компанією посмажити шашлик, або просто прогулятися територією, як по парку, не витрачаючи при цьому кошти, або сходити до храму чи зробити весільні фотографії.

  • Рік заснування – 2007
  • Засновник – Володимир Бондаренко
  • Адреса – Київська область, Києво-Святошинський район, село Бузова
  • Телефон для довідок – (099) 500-90-08 (екскурсії),
    (099) 333-07-70 (оренди, організація свят)
  • Вартість відвідування (тер. комплексу) – безкоштовно
  • Вартість відвідування (хат) – 10 грн (кожна)
  • Графік роботи – 10:00-21:00 / відвідування хат – 10:00-18:00 (листопад-березень до 16)
  • Офіційний сайт – Etno-selo.com.ua

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 30.04.2018 | Оновлено: 18.07.2021 | Світлини зняті: 22.04.2018

Напишіть коментар ...

avatar