Ірпінський міський парк ім. В. Правика (м. Ірпінь)

Додаткова інформація

Ірпінський міський парк ім. В. Правика був створений у 1980-х роках і згодом його повністю реконструювали. Урочисте відкриття оновленого парку відбулися 19 грудня 2014 року. Загалом, вийшов зовсім новий парк, який зі старим пов’язує лише місце розташування. Знаходиться він на перетині вулиць Соборна і Садова та має загальну площу приблизно 3.5га.

На центральному вході стоять споруди з колонами, на одній з них висить годинник, далі іде центральна алея з квітковими клумбами, вимощеними доріжками, лавками, ліхтарями, декоративними деревами та силуетами людей, які підсвічуються вночі. Також в парку є велодоріжки, дитячі майданчики і росте багато дерев, тут постійно проводять різні розважальні та спортивні заходи для дітей та дорослих.

На території парку встановлене погруддя Герою Радянського Союзу Володимиру Правику (13 червня 1962 – 11 травня 1986). Під час аварії на ЧАЕС 26 квітня 1986 року молодий 23-х річний лейтенант Володимир Правик був начальником караулу пожежної частини, яка займалася охороною атомної станції. Саме його караул першим почав гасити пожежу на станції, завдяки чому вона не перейшла на інші реактори. На той час не знаючи з чим має справу, Правик працював без захисного спорядження і отримав величезне опромінення, після чого незабаром помер.

  • Дата відкриття – 19 грудня 2014 року
  • Площа ≈3.5га
  • Адреса – Київська область, м. Ірпінь, перетин вулиць Соборна і Садова
Знаходиться поруч:

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 25.10.2017 | Оновлено: 15.04.2021 | Світлини зняті: 10.10.2017

Напишіть коментар ...

avatar