Каскад ставків на річці Бобриця (Київська область)

Додаткова інформація

Каскад ставків на річці Бобриця налічує 7 великих ставків із загальною площею понад 300 гектарів. Ставки були створенні в радянські часи для рибного господарства. Річка Бобриця має протяжність 13.5 кілометрів та є правою притокою річки Ірпінь (162 км), яка зі свого боку є правою притокою Дніпра. Для того щоб пройти або проїхати вздовж усіх ставків вам доведеться подолати відстань понад 10 кілометрів.

Ставки розташовуються між селом Бобриця та селом Бобриця, але одне село входить до Києво-Святошинського району, а інше до Васильківського. Ще на березі ставків лежить село Забір’я. Вважається, що річка Бобриця та однойменні села отримали свої назви через велику кількість бобрів, котрі мешкали раніше на річці.

Усі ставки дуже гарні з мальовничою природою навколо. Проте, місцями ставки забудовані й природа там вже не така дика та приваблива. Тому ми сподіваємося, що незабудовані ставки такими і залишаться.

Також на нашому сайті ви можете подивитися запис присвячений Святошинським ставкам у Києві. Вони схожі, але менші за розміром.

  • Адреса – Київська область, між селом Бобриця (Києво-Святошинський район) та селом Бобриця (Васильківський район)

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar