Малюнки Марії Примаченко на вулиці Автозаводська, 52 (Київ)

Додаткова інформація

Малюнки Марії Примаченко на вулиці Автозаводська, 52 були намальовані у 2018 році (можливо у 2017). Всього створенню десять малюнків, дев’ять на заборі та один на залізних воротах. Автор малюнків невідомий. На малюнках відтворені різні казкові звірі, створенні видатною українською художницею Марією Примаченко. Це не точна копія робіт Примаченко, але дуже наближена.

Марія Оксентіївна Примаченко (1909 – 1997) – видатна українська художниця. Окрім малювання вона також гарно вишивала, займалася керамікою та запросто могла б стати чудовим поетом. Свої роботи вона супроводжувала різноманітними влучними промовками. Роботи Марії мають багато народних мотивів, вони дуже насичені та яскраві, мають багато деталей.

У наш час Марію Примаченко здебільшого знають за її серію робіт із зображенням фантастичних звірів, яких не існує в природі. Ці роботи дійсно фантастичні і саме деякі з них зображені на заборі: Чорний звір (1963), Дракону нікого кусати, так рослини кусає (1987), Цей звір роззявив пащу і хоче квіточкою поласувати, та язик тонкий (1985), Казкова птиця (1936), Морська чайка у своєму гнізді (1965), Народився Олоян у горосі, нема ніде і досі (1978), Загроза війни (1986), Синій бик (1947).

До речі, у 2015 році іспанський художник Zosen Bandido створив мурал на вулиці Академіка Туполєва, 7Б, надихнувшись саме роботами Марії Примаченко. Можна навіть сказати, що його стиль чимось схожий на стиль Примаченко.

  • Рік створення – 2018 (можливо 2017)
  • Адреса – Київ, Оболонський район, вул. Автозаводська, 52

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

1
Напишіть коментар ...

avatar
1 Ланцюжок коментаря
0 Відповіді по ланцюжку
0 Послідовники
 
Найпопулярніший коментар
Ланцюжок актуального коментаря
1 Автори коментарів
Людмила Автори недавніх коментарів
newest oldest most voted
Людмила
Гість
Людмила

Частина малюнкыв точно створена в 2017.