Малюнки на будинку Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» (м. Вишгород)

Додаткова інформація

Навколо цієї будівлі знаходиться малюнки, які можна умовно поділити на дві тематики. Перша безпосередньо відповідає сучасному призначенню будівлі – ми бачимо балерин, чоловіка з саксофоном, ноти, танцюючу пару, палітру, пензлики і театральні маски (загальноприйнятий символ театрального мистецтва). Друга група малюнків відображає космічну тематику – різні планети, шатл, зірки, супутники, комети та ще різні космічні явища. Також є два дуже цікавих малюнка виконаних у жанрі сюрреалізму.

Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» був заснований 26 грудня 2000 року, розташовується він в колишній будівлі кінотеатру «Мир» на проспекті Шевченка, 8.

  • Художник – невідомо
  • Рік створення – невідомо
  • Адреса – Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород, проспект Шевченка, 8

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 24.09.2017 | Оновлено: 01.10.2020 | Світлини зняті:

Напишіть коментар ...

avatar