Малюнки на площі Тараса Шевченка (Київ)

Додаткова інформація

Малюнки на площі Тараса Шевченка були намальовані у 2017 році за автостанцією «Полісся» недалеко від трамвайної зупинки. Раніше за автостанцією був смітник, поки волонтери з організації «Let’s Do It, Ukraine!» не зібрались і не привели до ладу це місце. Вони прибрали все сміття та запросили художників намалювати малюнки. Всього було створено п’ять малюнків: трамвай від художниці Anna Solomenko, білочка з повітряними кульками, птахи та рогатий трамвай №12 від художниці Дарини Тундра та білочка з горішком від художника Віталія Гідевана відомого під псевдонімом Gide1. Всі малюнки відображають речі притаманні Пущі-Водиці. Більшу її частину займає сосновий ліс в якому водиться дуже багато білочок і птахів. Також через цей ліс мальовничим маршрутом проходить трамвай №12.

«Let’s Do It, Ukraine!» – це частина міжнародної організації «Let’s Do It, World!» головною метою якої є піклування про екологію нашої планети. Громадська організація «Let’s Do It, Ukraine!» щорічно проводить наймасштабніше прибирання сміття в Україні. Крім прибирання та упорядкування зелених зон та місць громадського відпочинку, організація має на меті збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище, формування національної культури чистоти та правильного поводження з відходами.

Від нашого сайту хочемо добавити те, що проблема зі сміттям в нашій країні досить велика. Доволі часто місця в яких ми буваємо і фотографуємо сильно засмічені. Тому хочемо сказати красно дякую всім організаціям і простим людям які бережуть наше довкілля. Але ж, звісно, проблема не в смітті, а в людях котрі його залишають. Для того, щоб описати цих людей та сказати хто вони вам потрібне лише одне нецензурне слово.

  • Художник – Віталій Гідеван (Gide1)
  • Рік створення – 2017
  • Адреса – Київ, Оболонський район, вулиця Пуща-Водицька, 2
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar