Малюнки на вулиці Богдана Хмельницького (м. Вишгород)

Додаткова інформація

Малюнки на вулиці Богдана Хмельницького намальовані на трансформаторній підстанції в місті Вишгород. Всього є чотири малюнки, по одному на кожній стіні. Створені вони у 2014 році колективом українських художників UpTown. На першому зображений різнокольоровий тигр. На другому пташки та метелики. Дивлячись на них складається враження, що вони світяться і повністю створені з якоїсь енергії. На третьому малюнку зображена дівчина, колібрі та леопард. На четвертому малюнку зображена колібрі.

В Києві команда UpTown є автором патріотичного муралу на Виноградному провулку, релігійного муралу на проспекті Перемоги і малюнку на вулиці Багговутівська з зображенням Чеширського кота та Березневого зайця (персонажі дитячого роману Льюїса Керрола «Аліса в Країні чудес»).

  • Рік створення – 2014
  • Художник – Максим Калмиков, Володимир Загородній (команда UpTown)
  • Адреса – Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород, вул. Богдана Хмельницького

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 28.05.2017 | Оновлено: 01.10.2020 | Світлини зняті:

Напишіть коментар ...

avatar