Малюнок із маленьким оленем на Оболоні (Київ)

Додаткова інформація

Малюнок із маленьким оленем на Оболоні був намальований у 2018 році. Автор роботи – український художник Віталій Гідеван, більш відомий під псевдонімом Gide1. Олень намальований на стіні технічної будівлі, на просп. Героїв Сталінграду, поряд із будинком 13А.

На малюнку зображене оленя, котре лежить на траві. Замість його тулуба намальований чарівний портал, який веде нас у світ дикої природи, а зверху ростуть квіти та сидить пташка.

У трьох місцях оленя проштрикують білі стріли і за словами художника вони символізують віру, надію, любов. Малюнок присвячений збереженню природи та впливу людини на неї, а як ми знаємо він здебільшого негативний.

«Природа прекрасна й нероздільна. Кожна тварина це цілий світ, який зберігає в собі секрети і таємниці. Але все частіше люди стали втручатися в закони природи, намагаючись підпорядкувати їх собі. Браконьєрство заради задоволення, знищення рідкісних видів лосів і оленів заради прибутку. Але вибивши одну ланку з ланцюжка, руйнується весь механізм» (Gide1).

До речі, це не єдина робота автора створена на Оболоні, раніше ми вже писали про малюнок із леопардом та малюнок із єнотом ласуном. Також на нашому сайті ви можете побачити інші чудові малюнки Гідевана намальовані в різних районах Києва.

  • Рік створення – 2018
  • Художник – Віталій Гідеван (Gide1)
  • Адреса – Київ, Оболонський район, пр-т Героїв Сталінграда
  • Станція метро – Оболонь (відстань ≈1.1км)

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar