Малюнок із національним українським колоритом на вулиці Мечникова, 7 (Київ)

Додаткова інформація

Малюнок із національним українським колоритом на вулиці Мечникова, 7 був намальований у 2014 році. Ініціатор створення – Людмила Василівна Демченко. Автор роботи – українська художниця Наталія Володіна-Панченко.

Хоч малюнок і невеликий, швидко його оглянути у вас не вийде. Він складається з великої кількості різних сюжетів, які детально промальовані. На малюнку присутні різні пори року, день, ніч та тексти відомих українських віршів і пісень.

Зверху написані рядки Державного Гімну України. Усі сюжети супроводжуються і відповідають своїм порам року та пісням. Наприклад, зимою ми бачимо щасливу українську родину, хлопчика з санками, Святого Миколая та рядки української колядки «Коляда-колядка» Павла Табакова.

Також ми бачимо гарних українських дівчат та хлопців у вишиванках, українські хатки, українське село, церкву, лелек, калину і т. ін. Серед віршів і пісень ще є «Лебеді материнства» Василя Симоненка, «Для мене» Ігоря Юрковського, «Вечірня пісня» Володимира Самійленка, «Де Крим за горами» Михайла Петренка, народні пісні «Чом ти не прийшов?», «Бодай ся когут знудив» та інші.

Малюнок дуже яскравий, насичений, відображає красу українського побуту, традицій та фольклору.

  • Рік створення – 2014
  • Художник – Наталія Володіна-Панченко
  • Адреса – Київ, Печерський район, вулиця Мечникова, 7
  • Станція метро – Кловська (відстань ≈150м)
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar