Малюнок з леопардом на Оболоні (Київ)

Додаткова інформація

Малюнок з леопардом був створений у 2016. Він намальований на стіні невеличкої будівлі, на проспекті Героїв Сталінграду. На малюнку зображений леопард серед квітів та комаха сонечко на листочку. Автор роботи – український художник Віталій Гідеван відомий під псевдонімом Gide1.

Малюнок з леопардом, як і інші роботи Gide1, дуже яскравий, гарний та позитивний. Також на нашому сайті ви маєте змогу побачити інші чудові роботи Віталія Гідевана.

На інших трьох стінах будівлі теж є малюнок. Це абстракція від українського художника Романа Кулешова відомого під псевдонімом Wius. Створив її він у 2016 році в рамках арт-фестивалю Mural Social Club.

«Моя робота не має конкретної назви або фігуративного образу. Це – абстрактна композиція, у якій я намагався показати різноманітність гри кольору та форми. Моя мета – “запалити” стіну, оживити її за допомогою нехитрих форм та фарб. Я хотів показати, що у нашому часом сірому житті є багато кольорів та тонів. Єдине, що необхідно – не зациклюватися на поганому та звертати увагу на цікаві та яскраві деталі» (Wius).

Раніше ми публікували запис присвячений муралу «Вітряки», який Роман створив у співавторстві з іншими художниками в 2014 році.

  • Рік створення – 2016
  • Художник (леопард) – Віталій Гідеван (Gide1)
  • Художник (абстракція) – Роман Кулешов (Wius)
  • Арт-проект (абстракція) – Mural Social Club
  • Адреса – Київ, Оболонський район
  • Станція метро – Мінська (відстань ≈700м)
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar