Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП), Київ

Додаткова інформація

Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП) – найбільший недержавний ВНЗ України (економіко-гуманітарний ВНЗ), засновник Щокін Георгій Васильович. До складу академії входять: Президентський університет (Київ), Всеукраїнський університет (Вінницький інститут МАУП, Дніпропетровський інститут МАУП, Житомирський інститут МАУП, Закарпатський коледж МАУП, Яготинський інститут МАУП, Львівський інститут МАУП, Одеський інститут МАУП, Черкаський інститут МАУП і т.д.), Міжнародний відкритий університет (зарубіжні філії у Польщі, Чехії, Білорусі, Молдові та інших країнах). Всі студенти навчаються за єдиними навчальними планами.

МАУП – це не просто університет, а ще й справжня виставка скульптур та архітектури. На території академії знаходиться: пам’ятник Тарасові Шевченку, пам’ятник Богдану Хмельницькому, пам’ятник Григорію Сковороді, пам’ятник Іванові Франку, пам’ятник Лесі Українці (автори перерахованих пам’ятників скульптори Олесь Сидорук та Борис Крилов), бюст Аристотеля, Платона, Сократа, Овідія, Піфагора, Мойсея, Конфуція, Лао-Цзи, Ехнатона, Вардхамана, Будди, пам’ятник Ісусу Христу, скульптурна композиція «Князь Володимир обирає віру» та багато іншого. Також на території академії є Сім чудес світу.

  • Рік створення – 1989
  • Засновник – Щокін Георгій Васильович
  • Форма власності – вищий навчальний заклад приватної форми власності
  • Скульптор – Олесь Сидорук, Борис Крилов
  • Адреса – Київ, Голосіївський район, вул. Фрометівська, 2
  • Станція метро – Деміївська (відстань ≈700м)
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 02.11.2016 | Оновлено: 01.07.2021 | Світлини зняті: 10.08.2016

Напишіть коментар ...

avatar