Мурал «Братерство» на Харківському шосе, 180/21 (Київ)

Додаткова інформація

Мурал «Братерство» був створений у 2016 році в рамках арт-проекту Art United Us. Знаходиться він на стіні тринадцятиповерхового будинку на Харківському шосе, 180/21 в Дарницькому районі міста Києва. На малюнку зображені дві дівчини і планета. Автори роботи команда художників Dourone. До речі, майже на всіх їх роботах зображені жіночі портрети.

Спочатку Dourone був просто псевдонімом художника Fabio Lopez Gonzalo, який розпочав свою творчу діяльність у 1999 році коли йому було 14 років. У 2012 році до нього долучилася Elodie Arshak відома під псевдонімом Elodieloll. І вже потім вони як пара в житті та творчості почали працювати як команда.

Dourone пише про свою роботу: «Братерство» про братерство, що відображає три важливі цінності: повагу, свободу і різноманітність. «Братерство» говорить про людські стосунки, здатність ділитися ідеями і моментами, бути корисним і поважати інших. У нашому суспільстві ці аспекти життя стираються іншими аспектами, такими як індивідуалізм і егоїзм. «Братерство» не тільки про сім’ї, ми всі можемо підтримувати одне одного у кожному моменті нашого життя, і поводитися з іншими людьми так, як хотіли щоб поводилися з нами».

  • Художник – команда Dourone
  • Рік створення – 2016
  • Арт-проект – Art United Us
  • Адреса – Київ, Дарницький район, Харківське шосе, 180/21
  • Станція Метро – Вирлиця (відстань ≈1.1км)
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar