Мурал із совою на вулиці Круглоуніверситетська, 7 (Київ)

Додаткова інформація

Мурал із совою на вулиці Круглоуніверситетська, 7 був створений у 2018 році українським художником Віталієм Гідеваном (відомий під псевдонімом Gide1). Малюнок присвячений важливій ролі книг у нашому житті та тим цінним знанням, які вони нам дають. Мурал намальований не у випадковому місці, а в місці, яке тісно пов’язане зі знаннями та розвитком. Він розміщується у шкільному подвір’ї гімназії «Консул» №86.

Мурал неймовірно гарний, яскравий, насичений та дуже позитивний. На ньому зображено книгу, квіти й сову – символ мудрості та пізнання. Книга намальована на фоні космосу, а її сторінки злітають догори у вигляді птахів. Усе це символізує, що в середині книзі знаходиться цілий окремий всесвіт.

«Величезний всесвіт ховається на сторінках книг. Ми пов’язані з ними з самого народження. Абетка, казки, а незабаром і захоплюючий світ науки, фантазій і любові… Вони дають можливість зануритися в інший вимір, прожити нове життя. Читаючи одну і ту ж книгу, кожен представляє свій сюжет.

Ця скарбниця знань дає величезну силу – на звершення найбільших відкриттів, неймовірних споруд і героїчних вчинків…» (Gide1).

Також на нашому сайті ви можете побачити інші чудові роботи Гідевана: малюнок з леопардом, малюнок з лисичкою, малюнок з єнотом, малюнок з білочкою та справжній чарівний зоопарк.

  • Художник – Віталій Гідеван (Gide1)
  • Рік створення – 2018
  • Адреса – Київ, Печерський район, вулиця Круглоуніверситетська, 7
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar