Мурал-мозаїка «Балакучий динозавр» на вулиці Саксаганського, 118 (Київ)

Додаткова інформація

Мурал-мозаїка «Балакучий динозавр» на вулиці Саксаганського, 118 був створений на початку 2017 року. Організатором проекту виступила компанія «Сільпо». Для створення проекту вони запросили куратора Федора Баландіна, ілюстратора Леру Ляшенко (Lera Sxemka) та скульптора Костянтина Скритуцького, який вже не раз мав справи з мозаїкою. Він є автором скульптур на Пейзажній алеї та в Парку партизанської слави.

Ескіз для створення муралу з динозавром розробила ілюстратор Лера Ляшенко, художній стиль якого повторює оформлення магазину «Сільпо» на вулиці Олеся Гончара, 96 (також її робота). Загалом багато робіт художниці можна схарактеризувати як повний хаос та безумство, але неймовірно гарний хаос та безумство. Звісно, що цей малюнок не став винятком, він дуже гарний, яскравий та божевільний.

З огляду на те, що «Сільпо» це все-таки продуктовий магазин, то крім Тиранозавра Рекса фіолетово-зеленого кольору, який тримає в лапі помідор, на малюнку ще зображені продукти. Макарони, яєчня, помідори, броколі, банани, ананаси, дві танцюючі дівчинки з вишнями замість голів, чоловік в білому смокінгу з ананасом замість голови, чоловік з якоюсь ягодою схожою на полуницю замість голови та інші.

Робота моє висоту 10 метрів За словами скульптора Костянтина Скритуцького ескіз та адаптація малюнка зайняли півроку. І дійсно, якщо врахувати всю складність такої роботи, просто в голову не вкладається як можливо зібрати такий величезний пазл із багатьох тисяч маленьких кусочків мозаїки. У самому низу малюнка біля чорношкірого хлопчика є QR-код в якому знаходиться напис: «Подарунок киянам від «Сільпо».

  • Рік створення – 2017
  • Ініціатор проекту – Мережа супермаркетів «Сільпо»
  • Скульптор – Костянтин Скритуцький
  • Ілюстратор – Лера Ляшенко (Lera Sxemka)
  • Куратор – Федор Баландін
  • Адреса – Київ, Шевченківський район, вул. Саксаганського, 118
  • Станція метро – Університет (відстань ≈850м)
  • Станція метро – Вокзальна (відстань ≈900м)

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar