Мурал на вулиці Василя Липківського, 16 (Київ)

Додаткова інформація

Мурал на вулиці Василя Липківського, 16 – це шоста робота в рамках арт-фестивалю «Muralissimo», яка була намальована в період з 19 по 24 жовтня 2011 року. Автор малюнку французький художник Louis Lambert, відомий під псевдонімом 3ttman. Ініціатором створення муралу і всього фестивалю загалом стала Київська міська галерея мистецтв «Лавра». Реалізація фестивалю «Muralissimo» була приурочена до проведення чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО 2012». Всього було створено 7 муралів.

За словами художника малюнок про любов і проте, як люди підтримуючи один одного можуть досягти спільної мети. Доволі важко описати, що саме там намальовано. З однієї сторони малюнка верхом на якійсь істоті, схожій на тигра, сидить триголовий чоловік з мечем в руках, у нього на плечах сидить створіння, яке тримає на собі чоловіка. З іншої сторони малюнка верхом на якійсь птахоподібній істоті сидить дівчина з мечем в руках, у неї на плечах сидить рогате чудо, яке тримає на собі дівчину.

І якщо коротко, то все можна описати так: група істот чоловічого полу з однієї сторони та група істот жіночого полу з іншої сторони, тягнуться одна до одної.

  • Рік створення – 2011
  • Художник – Louis Lambert (3ttman)
  • Ініціатор створення – Київська міська галерея мистецтв «Лавра»
  • Арт-проект – Muralissimo
  • Адреса – Київ, Солом’янський район, вулиця Василя Липківського, 16
  • Станція метро – Вокзальна (відстань ≈1.2км)
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar