Мурал «Паперові літачки» на вулиці Антоновича, 48А (Київ)

Додаткова інформація

Мурал «Паперові літачки» на вулиці Антоновича, 48А був створений у 2015 році за ініціативою благодійного фонду Sky Art Foundation. На малюнку зображений маленький хлопчик, який запускає паперові літачки. Автор роботи український художник Олександр Корбан. На муралі художник намалював сина своїх друзів, які у 2014 році допомагали йому коли він переїхав до Києва з міста Хрестівка Донецької області, хлопчика звуть Лев.

Про ідею створення малюнку на тему ідеального дитинства Олександр Казав: «Ідея з’явилася, коли я в черговий раз спостерігав дітей дошкільного віку, що віддають перевагу смартфонам і планшетам замість активних ігор. Це неправильно, коли дитина 4-5 років годинами заворожено дивиться в екран телефону. Мурал «Паперові літачки» – це своєрідний крик душі. Хочеться, щоб сучасне покоління батьків, подивившись на запускаючого паперові літачки життєрадісного хлопчика, згадало своє дитинство і розповіло про нього своїм дітям».

Олександр Корбан вже неодноразово створював мурали в Києві. Він створив мурал на вулиці Академіка Туполєва, 3 та мурал на вулиці Синьоозерна, 2А присвячені дитячим мріям, мурал зі слоном присвячений всім мрійникам. Мурал з дівчиною на вулиці Антоновича, 138 та мурал на вулиці Тургенєвська, 35А присвячений альтернативним видам енергії. Малюнок з дівчинкою зі скрипкою та подвійний мурал з хлопцем і дівчиною на Оболоні.

  • Рік створення – 2015
  • Художник – Олександр Корбан
  • Ініціатор створення – Sky Art Foundation
  • Адреса – Київ, Голосіївський район, вул. Антоновича, 48А
  • Станція Метро – Олімпійська (відстань ≈350м)

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar