Мурал «Піднятися з бруду» на вулиці Московська, 30 (Київ)

Додаткова інформація

Мурал «Піднятися з бруду» на вулиці Московська, 30 був створений у 2017 році в рамках арт-проекту Art United Us. Автор роботи – американська художниця з Нью-Йорка BKFoxx. Мурал намальований на будівлі Печерського відділення Національної поліції України. Куратори проекту стверджують, що це перший у світі мурал намальований на поліційному відділку.

На малюнку зображений чоловік, який стоячи на одному коліні, допомагає прорости квітці. Навколо квітки розкидано багато різних речей: гайкові ключі, гайки, болти, хомути, кришка з-під пляшки, батарейка «Duracell» та інше. За словами BKFoxx її робота про надію і про те, що найкрасивіші речі можуть піднятися з найскромніших місць, якщо докласти зусилля і працю. На сюжет муралу художницю надихнула пісня «Rise Up in the Dirt» американського інді-поп гурту Voxtrot. Таку ж назву й отримав мурал.

З огляду на те, що мурал намальований на відділку поліції, можемо провести паралель між змістом малюнка та змінами в нашій країні. Коли замість старої корумпованої міліції була створена нова Національна поліція. Не все ідеально, але це великий крок уперед.

BKFoxx малює фотореалістичні мурали та старається залишатися анонімною. У мережі ви не знайдете її справжнє ім’я та не побачите її обличчя. Але відомо про зміст псевдоніма. BB це її ініціали, Fox це її талісман, а ще одна літера X була додана, бо BBFox було вже зайнято в Instagram.

  • Рік створення – 2017
  • Художник – BKFoxx
  • Арт-проект – Art United Us
  • Адреса – Київ, Печерський район, вулиця Московська, 30
  • Станція метро – Печерська (відстань ≈1км)
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar