Мурал «Shelter» на Харківському шосе, 170 (Київ)

Додаткова інформація

Чорно-білий мурал «Shelter» (притулок) був створений у 2016 році в рамках арт-проекту Art United Us. Знаходиться він на 12-поверховому будинку на Харківському шосе, 170 в Дарницькому районі міста Києва і займає одразу дві стіни. На малюнку зображена тендітна молода дівчина. Автор роботи мексиканська художниця Paola Delfín.

«Я вірю, що незважаючи на будь-які труднощі в житті у нас у всіх є притулок, до якого можна повернутися, і я розмалювала цю стіну, роздумуючи над цією ідею. Я приїхала з країни, яка є прекрасним місцем, але проходить крізь деякі труднощі, так само як і Україна, тож незалежно від того, які саме неприємності відбуваються, завжди є місце миру, навіть якщо все здається похмурим. Я вирішила намалювати мурал у чорно-білих фарбах і розділити його на дві частини, тому що я вважаю, що краса може представити себе в найтемніших моментах, і те, як ми вирішуємо сприймати речі, може змінити все, це лише питання перспективи» (Paola Delfín).

До речі, на цьому будинку є ще один мурал, створений у 2016 році в рамках арт-проекту Art United Us від канадського художника Olivier Bonnard.

  • Рік створення – 2016
  • Художник – Paola Delfín
  • Арт-проект – Art United Us
  • Адреса – Київ, Дарницький район, Харківське шосе, 170
  • Станція Метро – Вирлиця (відстань ≈1.5км)
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar