Мурал «The Impact Of Discovery» на будівлі Центру культури та мистецтв КПІ (Київ)

Додаткова інформація

Мурал «The Impact Of Discovery» намальований на будівлі Центру культури та мистецтв Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. Він був створений у 2016 році в рамках арт-фестивалю Mural Social Club за ініціативою благодійного фонду Sky Art Foundation. Автором роботи є канадський художник Li-Hill.

Малюнок розповідає про два визначних відкриття двох минулих століть. Перше пов’язане з відкриттям Бозона Хіггса. Люди на малюнку, які біжать на зустріч один одному, символізують зіткнення двох протонів, що рухаються зі швидкістю світла. Саме у такий спосіб проводиться експеримент для утворення Бозона Хіггса, два протони зіштовхують на швидкості світла.

Зображення людей на малюнку пов’язане з іншим визначним відкриттям. Насправді люди на малюнку змальовані зі старої фотографії. Цю фотографію зробив видатний французький винахідник Етьєн-Жуль Маре. Також варто сказати, що це не просто фотографія, а хронографія (знімання руху об’єкта через короткі інтервали). Саме цей винахід (хронографія) здійснив великий вплив на розвиток кінематографу.

  • Рік створення – 2016
  • Художник – Li-Hill
  • Арт-проект – Mural Social Club
  • Адреса – Київ, Солом’янський район, проспект Перемоги, 37 (Центру культури та мистецтв КПІ)
  • Станція метро – Політехнічний інститут (відстань ≈800м)
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar