Мурал «The Impact Of Discovery» на будівлі Центру культури та мистецтв КПІ (Київ)

1
369
Додаткова інформація

Мурал «The Impact Of Discovery» намальований на будівлі Центру культури та мистецтв Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. Він був створений у 2016 році в рамках арт-фестивалю Mural Social Club за ініціативою благодійного фонду Sky Art Foundation. Автором роботи є канадський художник Li-Hill.

Малюнок розповідає про два визначних відкриття двох минулих століть. Перше пов’язане з відкриттям Бозона Хіггса. Люди на малюнку, які біжать на зустріч один одному, символізують зіткнення двох протонів, що рухаються зі швидкістю світла. Саме у такий спосіб проводиться експеримент для утворення Бозона Хіггса, два протони зіштовхують на швидкості світла.

Зображення людей на малюнку пов’язане з іншим визначним відкриттям. Насправді люди на малюнку змальовані зі старої фотографії. Цю фотографію зробив видатний французький винахідник Етьєн-Жуль Маре. Також варто сказати, що це не просто фотографія, а хронографія (знімання руху об’єкта через короткі інтервали). Саме цей винахід (хронографія) здійснив великий вплив на розвиток кінематографу.

  • Рік створення – 2016
  • Художник – Li-Hill
  • Арт-проект – Mural Social Club
  • Адреса – Київ, Солом’янський район, проспект Перемоги, 37 (Центру культури та мистецтв КПІ)
  • Станція метро – Політехнічний інститут (відстань ≈800м)

Знаходиться поруч:

Отправить ответ

avatar
wpDiscuz