Мурал «Відродження» на вулиці Боричів Тік, 33 (Київ)

Додаткова інформація

Мурал «Відродження» на вулиці Боричів Тік, 33 (Андріївський узвіз) був створений у 2014 році в рамках культурного фестивалю «Французька весна», який проходить щорічно в багатьох містах України та триває весь квітень. Його організаторами є Посольство Франції в Україні, Французький Інститут в Україні (ФІУ) та організація Альянс Франсез. Під час фестивалю українців знайомлять із французькою культурою та презентують франко-українські проекти.

Саме таким проектом і став наш мурал. Це спільна робота українського художника Олексія Кислова та французького художника Julien Malland, відомого під псевдонімом Seth. На малюнку зображена українка з вінком на голові, котра тримає хлопчика в правій руці, а на першому плані намальовані різні історичні будівлі. Автори присвятили свою роботу відродженню Україні, бо саме в цей рік відбувся Євромайдан, який ознаменувався початком здобуття справжньої незалежності.

Також на нашому сайті ви можете побачити ще один київський патріотичний мурал від французького художника Seth та мурали створені в рамках арт-проекту Back to school! Ukraine, де він був куратором.

  • Рік створення – 2014
  • Художник – Seth (Julien Malland), Олексій Кислов
  • Адреса – Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, 33
  • Станція метро – Контрактова площа (відстань ≈550м)
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar