Мурал «Вітряки» на вул. Тургенєвська, 35А та Запорожець (Київ)

Додаткова інформація

Мурал «Вітряки» на вулиці Тургенєвська, 35А був намальований у 2014. Автори роботи – українські художники Олександр Корбан, Віталій Довгий (Ventel) та Роман Кулешов (Wius). На малюнку зображено два вітряки або якщо бути точними два вітрогенератори. Вони перетворюють енергію вітру в електрику. Це альтернативне джерело енергії, яке не забруднює довкілля і фактично є невичерпним. Поряд із муралом стоїть кумедний розмальований Запорожець, який виконує роль великого вазона для квітів.

Головна ідея малюнку – це нагадати українцям, що, крім вугілля, нафти й газу є ще й альтернативні види енергії, які не знищують нашу планету. Перепоною до широкого поширення таких джерел енергії є їх висока ціна та бажання людей отримати все й одразу, а не чекати декілька років поки ця інвестиція окупиться. Хоча, якщо дивитися далі свого носа, видно беззаперечну вигоду, як для довкілля так і для власної економії.

Також на нашому сайті ви можете побачити малюнок-абстракцію від Романа Кулешова (Wius) та багато чудових муралів у виконані Олександра Корбана.

  • Рік створення – 2014
  • Художник – Олександр Корбан, Віталій Довгий, Роман Кулешов
  • Адреса – Київ, Шевченківський район, вул. Тургенєвська, 35А
  • Станція Метро – Лук’янівська (відстань ≈1.4км)

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar