Мурал з Честером Беннінгтоном на вулиці Луговій (Київ)

Додаткова інформація

Мурал з Честером Беннінгтоном на вулиці Луговій був створений у 2017 році незабаром після смерті музиканта. Честер на муралі виглядає дуже реалістично, він немов живий. Малюнок знаходиться під мостом, між ТРЦ «Караван» та заїздом на Оболонь, саме там де проходять залізничні колії. Автор роботи — український художник Олександр Корбан.

«Для мене ця людина завжди була видатним, великим вокалістом. Мені було дуже важко прийняти той вчинок, який він зробив. У моєму житті траплялися подібні трагедії, коли твої близькі так йдуть… Ти злишся, кричиш, ридаєш, тобі важко, але все одно ти не перестаєш їх любити. І в кожному мазку, кожній лінії малюнку, є частинка його, тому що одного разу, 15 років тому, почувши голос Честера вперше, я слухаю його до сьогодні…» (Олександр Корбан).

Честер Беннінгтон (20 березня 1976 – 20 липня 2017) — вокаліст американської рок-групи Linkin Park та справжній голос покоління на піснях у виконанні якого виросли мільйони людей по всьому світі. На превеликий жаль він пішов з життя 20 липня 2017 вчинивши самогубство на 41 році життя. Дуже важко зрозуміти його вчинок. У нього були діти, дружина, друзі та ціла армія шанувальників, він був успішною та не бідною людиною. Багато людей стикаються з величезними проблемами та жахливими втратами у своєму житті, але все-таки знаходять в собі сили жити далі, даючи іншим приклад ніколи не здаватися.

Раніше ми вже публікували на сайті малюнок з Честером Беннінгтоном від невідомого автора, намальований на проспекті Академіка Палладіна, 22.

  • Рік створення – 2017
  • Художник – Олександр Корбан
  • Адреса – Київ, Оболонський район, вулиця Лугова
  • Станція Метро – Оболонь / Мінська (відстань ≈1.5км)

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar