Оглядовий майданчик та покинута бобслейна траса (м. Вишгород)

Додаткова інформація

Оглядовий майданчик в Вишгороді знаходиться на самій окраїні міста між Київською ГАЕС (не плутайте з Київською ГЕС) та Вишгорою, де розташовується гірськолижний комплекс. З майданчика відкривається неймовірно гарна панорама Київського моря та зелених схилів на узбережжі водосховища, видно маяк та Київ. Гарні краєвиди відкриваються вздовж усього схилу від частини з обривом (мітка на мапі) і до забору, де вже починається закрита територія ГАЕС.

Покинута бобслейна траса знаходиться між оглядовим майданчиком та Вишгорою, з вершини якої вона бере свій початок і далі йде майже до самого узбережжя водосховища. Трасу збудували ще за радянських часів для підготовки спортсменів з санних видів спорту і навіть, для підготовки спортсменів до зимових Олімпійських ігор. У наш час траса повністю зруйнована, залишився лише металевий каркас та зовсім трохи дерев’яного покриття.

  • Адреса – Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород

Знаходиться поруч:

Хочете допомогти проєкту?

Якщо вам подобаються наші матеріали і ви хочете бачити регулярні оновлення, то перейдіть за посиланням, щоби дізнатися як можна допомогти нашому сайту.

І обов’язково долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter 😎

avatar