Озеро Бучак (с. Бучак)

Додаткова інформація

Озеро Бучак – штучне озеро утворене на місці котловану недобудованої Канівської ГАЕС (не плутайте з ГЕС). Її будівництво було розпочате у 1980-х роках, але на початку 1990-х років було повністю призупинено з економічних причин. Відновлення будівництва ГАЕС вважається не доцільним через низьку економічну вигоду, загрозу підтоплення місцевості, зсувів, радіаційного забруднення води, знищення археологічних пам’яток та заповідних зон.

Хоч озеро і створено штучно, це не заважає йому бути справжнім озером. Воно самоочищається та поповнюється джерельними водами. Завдяки чому там дуже чиста вода та водиться багато риби. Озеро розташовується біля берега Дніпра, а якщо бути точним Канівського водосховища. І через це може здатися, що воду воно бере з Дніпра, але озеро Бучак лежить вище рівня Дніпра.

До села Бучак доволі складно дістатися. З траси P19 вам доведеться подолати 10 кілометрів бетонної дороги і майже весь час підійматися вгору, а вже біля озера будуть круті перепади висоти.

Озеро Бучак знаходиться в неймовірно гарній гірській місцевості. Природа та види навколо просто казкові. Але справжню красу від якої захоплює подих ви зможете побачити після того, як підніметесь вище рівня озера. Одночасно буде видно озеро, гори та Дніпро.

  • Адреса – Черкаська область, Канівський район, село Бучак

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 11.05.2018 | Оновлено: 14.04.2021 | Світлини зняті: 06.05.2018

Напишіть коментар ...

avatar