Пам’ятник Героям Небесної Сотні (м. Біла Церква)

Додаткова інформація

Пам’ятник Героям Небесної Сотні був встановлений у 2016 році на території парку Слави в місті Біла Церква. Автором роботи став білоцерківський скульптор Олександр Виговський, котрий був активним учасником Революції гідності.

Скульптура присвячена загиблим героям української революції 2013-2014 років, яких заведено називати «Небесна сотня». Вона доволі незвичайна, але добре передає образи її діячів. На фоні мапи України бачимо трьох протестувальників, усі вони в касках, у двох із них є щити (на одному знаходяться сліди від куль), а третій кидає коктейль Молотова. Ще ми бачимо намальований Михайлівський Золотоверхий монастир, який відіграв важливу роль під час революції та рядок із поеми Тараса Григоровича Шевченка «Кавказ»: «Борітеся – поборете!».

Також ми бачимо цікаву деталь – відвалений від України Крим. І це повністю вписується в загальну композицію, бо саме перемога української революції призвела до втечі злочинної проросійської влади Януковича та анексії Криму Російською Федерацією в 2014 році. Наша перемога настільки сильно вдарила по імперських амбіціях Путіна, що він без вагань розпочав проти нас війну в якій ми обов’язково переможемо.

  • Рік встановлення – 2016
  • Скульптор – Олександр Виговський
  • Адреса – Київська область, місто Біла Церква, парк Слави

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar