Пам’ятник Густаву Олізару (м. Коростишів)

Додаткова інформація

Пам’ятник Густаву Олізару встановлений в місті Коростишів біля костелу та міського парку. Автор роботи — український скульптор Віталій Рожик. Пам’ятник виконаний у доволі цікавому стилі. Це не просто гранітна скульптура чоловіка, а плавний перехід від гранітної глиби до образу людини. Складається відчуття, що скульптор знайшов великий камінь схожий на людину та доробив його.

Граф Густав Олізар (1798-1865) — польський землевласник, поет та публіцист. Його родина володіла містом ще з 1565 року. Густав займався упорядкуванням та розбудовою міста. Він виступав за свободу кріпаків та постійно намагався поліпшити умови їх життя.

У Коростишеві є ще багато скульптур різної тематики, які виконав скульптор Віталій Рожик. Більшість із них ви можете побачити в міському парку.

  • Скульптор – Віталій Рожик
  • Матеріал – граніт
  • Адреса – Житомирська область, Коростишівський район, місто Коростишів
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 31.05.2018 | Оновлено: 02.07.2021 | Світлини зняті: 23.05.2018

Напишіть коментар ...

avatar