Пам’ятник князю Святославу в селі Старі Петрівці

Додаткова інформація

Пам’ятник князю Святославу в селі Старі Петрівці був встановлений у 2008 році біля будівлі Старопетрівської сільської ради та Старопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Автори пам’ятника – скульптори Олесь Сидорук, Борис Крилов та архітектори Василь Климик, Петро Зікунов. До речі, в Києві біля Міжрегіональної академії управління персоналом також є пам’ятник присвячений князю Святославу і зробили його ті ж самі скульптори.

Святослав Ігорович або Святослав Хоробрий – Великий князь київський (титул правителя Київської Русі) 945 – 972х років. Син князя Ігоря Старого (Ігор Рюрикович) та княгині Ольги. З 945 по 964 рік управлінням Київської Русі займалась його мати, була регентом (людина яка тимчасово править замість монарха) малолітнього князя. Святослав вів активну зовнішню політику та прославився як полководець. Перший київський князь про існування якого, так як і про Ольгу, зазначають різні джерела включно з іноземними. Наприклад, про існування його попередника князя Ігоря Старого, правителя Київської Русі 912 – 945х років, відомо лише з «Повісті врем’яних літ».

  • Рік створення – 2008
  • Скульптор – Олесь Сидорук, Борис Крилов
  • Архітектор – Василь Климик, Петро Зікунов
  • Адреса – Київська область, Вишгородський район, село Старі Петрівці

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 14.08.2017 | Оновлено: 12.04.2021 | Світлини зняті: 09.08.2017

Напишіть коментар ...

avatar