Пам’ятник «Козак-переможець» (Київ)

Додаткова інформація

Пам’ятник «Козак-переможець» був урочисто відкритий 21 серпня 2015 року до Дня Незалежності України. Він розташовується навпроти будівлі СБУ, на вулиці Володимирська, 33. Автором пам’ятника стала група талановитих митців з усієї України.

Хоча скульптурна композиція і встановлена біля будівлі Служби безпеки України та була урочисто відкрита її головою Василем Грицаком, вона присвячена всім воїнам-патріотам і захисникам України.

На мапі України зображений козак, який символізує хороброго українського воїна та двоголовий дракон, який символізує зло, а в нашому з вами випадку – це Російська Федерація. У дракона на головах знаходяться корони й загалом він є копією російського герба. Сам дракон стоїть на сході України, так само як і регулярні російські війська з сепаратистами, яких вони підтримують. Також однієї зі своїх голів він дивиться в сторону Криму та поклав на нього свій хвіст.

Пам’ятник доволі маленький, але дуже детальний, гарний та влучний за своєю ідеєю. Він демонструє силу та безстрашність українців перед будь-яким, навіть найстрашнішим ворогом і каже нам, що ми обов’язково переможемо.

  • Дата відкриття – 21 серпня 2015 року
  • Станція метро – Золоті ворота (відстань ≈300м)
  • Адреса – Київ, Шевченківський район, вулиця Володимирська, 33
Знаходиться поруч:

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 18.01.2019 | Оновлено: 13.04.2021 | Світлини зняті: 28.11.2018

Напишіть коментар ...

avatar