Пам’ятник Котигорошку на Оболонській набережній (Київ)

Додаткова інформація

Пам’ятник Котигорошку на Оболонській набережній був встановлений у 2014 році. Автор роботи – ужгородський скульптор Олексій Шамшура. Ініціатива створення належить будівельній компанії «МЖК «Оболонь».

Котигорошко – герой української народної казки, який народився з горошка. Він має надзвичайну силу за допомогою якої перемагає Змія Горинича й рятує своїх братів та сестру. Крім надзвичайної сили Котигорошку ще притаманні такі риси, як вірність, доброта, відвага і кмітливість. Сам персонаж, як і багато інших персонажів з українських казок, уособлює в собі захисника та рятівника батьківщини.

Також це вже не перший пам’ятник Котигорошку в Києві. Раніше ми писали, що схожий пам’ятник можна побачити біля Київського державного академічного театру ляльок.

  • Рік створення – 2014
  • Скульптор – Олексій Шамшура
  • Адреса – Київ, Оболонський район, Оболонська набережна
  • Станція метро – Мінська (відстань ≈1.5км)
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 04.04.2017 | Оновлено: 01.07.2021 | Світлини зняті: 03.11.2016

Напишіть коментар ...

avatar