Парк «Дубки» (м. Ірпінь)

Додаткова інформація

Парк «Дубки» був заснований ще на початку 1970-х років, проте, справжнім парком став майже через пів століття. У квітні 2015 року відбулося відкриття реконструйованого парку, але це важко назвати просто реконструкцією, бо фактично на базі старих дерев створили абсолютно новий парк. Старий радянський парк від дня свого заснування був не облаштованим і парком залишався лише на папері. Загальна площа новоствореного парку орієнтовно 4 га.

На території парку росте багато дерев поміж яких проходять вимощені доріжки, велодоріжки та лавки з ліхтарями, ростуть декоративні дерева, кущі, квіти. Також тут є спеціальна облаштована зона для вигулу й тренування собак і зона для культурного дозвілля зі столиками, мангалами та альтанками. Поруч із головним входом стоїть літературна кав’ярня, де ви можете випити кави та почитати книгу. У 2018 році біля прокату велосипедів встановили велетенську шахівницю.

  • Дата відкриття – квітень 2015 року
  • Площа ≈ 4 га
  • Адреса – Київська область, м. Ірпінь, вулиця Соборна
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 10.06.2019 | Оновлено: 02.07.2021 | Світлини зняті: 08.06.2019

Напишіть коментар ...

avatar