Парк «Незнайка» (м. Ірпінь)

Додаткова інформація

Парк «Незнайка» був відкритий після реконструкції 6 жовтня 2018 року під час святкування Дня міста. Ініціатором оновлення парку став міський голова Ірпеня Володимир Карплюк, який незадовго до його відкриття склав свої повноваження.

Хоча ми й написали про реконструкцію, фактично на території парку «Перемоги», одного з найстаріших міських парків, створили абсолютно новий парк. Старий парк «Перемоги» одне з небагатьох місць, яке ми бачили власними очима до реконструкції і це був радянський жах із танком Т-34, котрий летить на крилах ночі. Спочатку писали, що назву «Незнайка» отримала лише частина оновленого парку «Перемоги», але зараз у медіапросторі весь парк загалом називають на новий лад.

Парк «Незнайка» відрізняється від більшості пологих парків міста своїм ландшафтом, він ніби розташовується в ямі. Тут росте багато старих дерев поміж яких проходять вимощені доріжки, велодоріжки та лавки з ліхтарями, ростуть декоративні дерева, кущі, квіти. Ще є спортивний і дитячі майданчики, альтанки, скульптури, велика відкрита сцена, ставок із фонтаном, мотузковий парк «Панда» та велика кумедна зелена птиця, яка лежить на спині.

Також цікавим є вибір назви парку, який зовсім не випадковий, бо в Ірпені провів свої дитячі роки радянський письменник Микола Миколайович Носов – автор дитячих казок про коротульку Незнайка. Вважається, що саме Ірпінь стала прообразом Квіткового міста (казкова країна, де живуть коротульки). Парк відкрили до 110-річчя від дня народження письменника.

Оновлений парк вийшов дуже гарним і беззаперечно одним із найкращих у місті, особливо нас вражає, як швидко може переродитися страшне та занедбане місце.

  • Дата відкриття – 6 жовтня 2018 року
  • Площа ≈ 6 га
  • Адреса – Київська область, м. Ірпінь, вулиця Тищенка
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar