Парк «Перемога» (Київ)

Додаткова інформація

Парк «Перемога» був відкритий у 1965 році на честь перемоги у Другій світовій війні. Звісно, що парк не дійшов до нас у первозданному вигляді, він неодноразово перебудовувався та реконструювався. Завдяки чому в наш час виглядає дуже сучасно. Знаходиться він поруч зі станцією метро Дарниця в Дніпровському район міста Києва.

На території парку є доволі багато скульптур пов’язаних з війною. Пам’ятник «Люди перемоги» встановлений 7 травня 2016 року, скульптор Олександр Моргацький. Прототипами для нього стали: Герой Радянського Союзу Іван Селіфонов та стрілець-радист Ганна Коломейцева. У 2005 році встановили скульптуру на якій мати проводжає сина на війну. У 2012 році встановили пам’ятник Матері-вдові, скульптори Адріан Балог та Костянтин Добрянський. У 2013 році встановили скульптуру присвячену всім захисникам кордонів вітчизни, скульптори Іван Мельничук та Василь Білей. Головна скульптура парку – це курган «Безсмертя», відкритий у 1967 році на честь героїв загиблих під час Другої світової, архітектори Олег Стукалов та Анатолій Сницарев.

Попри те, що парк частково спрямований на військову тематику, це все одно чудове місце для відпочинку з усією сім’єю, другою половинкою або друзями. На території парку дуже гарна природа є багато клумб з квітами, частину парку займає сосновий ліс, біля центрального входу розташовується парк атракціонів з 30-ти метровим оглядовим колесом, є різні дитячі та спортивні майданчики. У парку є довгий ставок через який проходять аркові містки, в оренду можна взяти катамаран. На ставку водиться багато качок та чайок, по парку бігають білочки.

  • Рік відкриття – 1965
  • Площа – 82.61га
  • Вартість відвідування – безкоштовно
  • Графік роботи – цілодобово, без вихідних
  • Вид пам’ятки (курган «Безсмертя») пам’ятка історії
  • Адреса – Київ, Дніпровський район
  • Станція метро – Дарниця (відстань ≈500м)

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 08.10.2017 | Оновлено: 15.04.2021 | Світлини зняті: 21.09.2017

Напишіть коментар ...

avatar