Парк «Перемоги» (м. Бровари)

Додаткова інформація

Парк «Перемоги» – найбільший парк міста та улюблене місце відпочинку броварчан. Він знаходиться в центральній частині міста Бровари, між вулиць Героїв Небесної Сотні, Гагаріна, Ярослава Мудрого і Грушевського.

У парку є різні пам’ятники і скульптури. Літак МіГ-15 на честь 30-річчя визволення м.Броварів від фашистських загарбників і на відзнаку мужності і героїзму воїнів 2-ої повітряної армії, встановлений у 1973 році. Танк Т-34 танкістам-визволителям, встановлений у 2001 році. БТР-60 броварчанам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані 1979—1989, встановлений у 2013 році. Скульптура динозавра, сонячній системі, русалки та інші.

На території парку багато зелених насаджень, дитячі та спортивні майданчики, скейт-парк, два майданчика для проведення культурних заходів (концерти, вистави тощо) і невелика дитяча гоночна траса. Головною прикрасою парку є ставок, по центру лежить острів, до якого веде міст закоханих, також в оренду можна взяти човен або катамаран. З землі, котра залишилася після створення ставка, зробили пагорби, з них відкривається панорама парку, а зимою вони слугують гірками для дітей.

  • Рік відкриття – 1987
  • Площа – 32га
  • Адреса – Київська область, Броварський район, м. Бровари

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 22.12.2017 | Оновлено: 15.04.2021 | Світлини зняті: 18.10.2017

Напишіть коментар ...

avatar