Парк «Письменників» (м. Ірпінь)

Додаткова інформація

Парк «Письменників» був відкритий 30 жовтня 2017 року під час святкування Дня міста Ірпеня. Він знаходиться між вулицями Підгірна та Стельмаха на території Будинку творчості письменників «Ірпінь». Саме на честь цього будинку парк і отримав свою назву.

Будинок письменників був створений у 1936 році на колишній дачі київського підприємця Івана Чоколова, яку він збудував у 1905 році. Чоколов дуже вдало розташував свою дачу, вона стоїть на пагорбі, поряд протікає річка Ірпінь, навколо ліс, спокій та тиша (в ті часи). Тож не дивно, що це місце так припало до душі нашим письменникам. У різні часи там працювали Андрій Малишко, Микола Бажан, Володимир Сосюра, Остап Вишня, Олександр Довженко, Павло Тичина, Олесь Гончар, Михайло Стельмах, Максим Рильський та багато інших.

Парк «Письменників» вийшов дуже гарним та тематичним. Тут є скульптура з пером, скульптура поета, закоханих, велосипедиста, гномів, дівчини з пензликом, джентльмена з парасолькою, відпочивальника на газоні та відкрита сцена для творчих виступів. Біля Будинку письменників знаходиться алея, на якій стоять сім дерев’яних скульптур дітей, майбутніх письменників. Ще є ставок з фонтаном і скульптурою рибалки, дерев’яні альтанки.Через парк протікає струмок, через який проходять декоративні містки.

Також на нашому сайті ви маєте змогу побачити відомий київський будинок письменників «Роліт».

  • Дата відкриття – 30 жовтня 2017 року
  • Адреса – Київська область, м. Ірпінь, вулиця Стельмаха
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі Patreon, яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 23.04.2018 | Оновлено: 02.07.2021 | Світлини зняті: 21.04.2018

Напишіть коментар ...

avatar