Парк «Покровський» (м. Ірпінь)

Додаткова інформація

Парк «Покровський» був відкритий у 2016 році, має загальну площу приблизно 2 га. Знаходиться він на перетині вулиць Котляревського і Покровська. Як і більшість парків Ірпеня цей парк створений на базі соснового лісу, тут також росте зелений газон, вздовж гарних вимощених доріжок стоять лавки, ліхтарі, декоративні дерева, квіти, кущі, є спортивний і декілька дитячих майданчиків.

В парку «Покровський» є одна особливість, яка сильно вирізняє його з поміж інших – це дерев’яні скульптури. Дехто пише, що це найбільший парк дерев’яних скульптур в України, можливо це і так, ми більше скульптур в одному місці точно не бачили. Всі вони виконані дуже майстерно і виглядають просто чудово. Серед них багато різних звірів, героїв мультфільмів та казок.

Парк маленький, а по мірках великих міст і зовсім мініатюрний, але тут все одно можна провести багато часу, особливо з дітьми. Він компактний, приємний, гарний і неймовірно насичений.

  • Рік відкриття – 2016
  • Площа ≈2 га
  • Адреса – Київська область, м. Ірпінь, перетин вулиць Котляревського і Покровська
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 19.11.2017 | Оновлено: 02.07.2021 | Світлини зняті: 10.10.2017

Напишіть коментар ...

avatar