Парк Трипільської культури (Київ)

Додаткова інформація

Парк Трипільської культури був створений у 2003 році за проектом Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), Львівської Національної академії мистецтв (ЛНАМ) та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). Розташовується він на території МАУП, перед головним входом до академії.

Трипільську культуру в 1893 році відкрив видатним український археолог Вікентій Хвойка. Ця культура вважається однією з найстаріших розвинених культур у Європі, про що свідчать численні археологічні знахідки.

Усі скульптури на території парку – це наближені до оригіналів і збільшені в пропорціях речі побуту, ритуальні речі та приклади архітектури трипільської доби знайдені під час розкопок. Центральна та найбільша скульптура парку має вигляд біноклевидної посудини, загадковий предмет точне призначення якого достеменно невідоме. Серед інших скульптур йдуть різні скульптури жінок, трипільський тотем у вигляді бика, зразки кераміки, модель житла та макет храму.

Також схожі скульптури ви можете побачити в місті Ржищів. Там стоїть велика скульптура біноклевидної форми та скульптури жінок.

  • Рік створення – 2003
  • Станція метро – Деміївська (відстань ≈600м)
  • Адреса – Київ, Голосіївський район, вул. Фрометівська
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar