Парк «Вічної Слави» (Київ)

Додаткова інформація

Парк «Вічної Слави» був відкритий у 1894 році, має площу 18.37га. Його початкове планування не збереглося до наших днів, а загальна площа значно збільшилась з часом. Він розташований на доволі крутому схилі в Печерському районі міста Києва. У верхній частині парку знаходяться два меморіали. Перший з них присвячений трагедії Голодомору 1932-1933 років і до його складу входять Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» відкритий у 2008 році, скульптура дівчинки з колосками в руках «Гірка пам’ять дитинства», скульптури янголів, алея «Чорні дошки». Другий – це Меморіал Вічної Слави, відкритий 6 листопада 1957 року. До нього входять 27 метровий обеліск на могилі невідомого солдата, біля якого горить вічний вогонь та Алея Полеглих Героїв (34 могили воїнів Другої світової війни). Автори цього меморіалу – скульптор Іван Першудчев, архітектори Авраам Мілецький, В. Бакланов та Л. Новіков.

Біля меморіальної частини знаходяться декілька оглядових майданчиків. Майже з любої верхньої точки парку відкривається просто неймовірно гарна панорама на лівий берег Києва, Дніпро та Києво-Печерську лавру. Спустившись сходами до середньої та нижньої частини парку ви побачите притаманні для більшості парків вимощені доріжки, ліхтарі, лавки ну і звісно гарну природу. Також спустившись до низу ви зможете побачити альтанку і пройти до парку «Аскольдова могила», пройшовши водночас декілька дитячих майданчиків та Храм Св. Андрія Первозванного.

  • Рік відкриття – 1894
  • Площа – 18.37га
  • Вид пам’ятки – пам’ятка садово-паркового мистецтва
  • Вартість відвідування – безкоштовно
  • Графік роботи – цілодобово, без вихідних
  • Станція метро – Арсенальна (відстань ≈550м)
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 04.05.2017 | Оновлено: 01.07.2021 | Світлини зняті: 21.04.2017

Напишіть коментар ...

avatar