Підтримати проєкт - ZeFt

Що таке ZeFt?

ZeFt – це якісний український проєкт, присвячений пам’яткам і цікавим місцям зі всієї України. Ми знайомимо вас з унікальними місцями нашої держави та доводимо, що наша країна варта того, щоби нею подорожувати.

Як ви можете нам допомогти?

Насамперед фінансово. Ми нічого не продаємо, у нас немає реклами та спонсорів, але утримання й наповнення сайту потребує коштів. Об’єктивно про щось написати можна тільки побачивши це наживо. Тому ми особисто відвідуємо всі місця та намагаємося передати вам все, що побачимо. Ці постійні поїздки вимагають багато коштів і забирають дуже багато часу. Плюс у витрати додається оновлення техніки та введення нового функціоналу на сайт.

Також допомогти можна інформацією. Пишіть нам про цікаві місця, помилки або неточності в текстах, пропонуйте свої ідеї. Якщо ви представник музею, парку, храму тощо, то пишіть про зміну цін, контактів, розкладів і т. ін.

Для зв’язку з нами використовуйте форму на сайті, соціальні мережі Facebook, Instagram, Twitter чи пишіть на адресу admin@ZeFt.in.ua.

Що ви отримаєте підтримуючи нас?

Ви отримаєте постійні та регулярні оновлення на нашому сайті. І це буде не просто потік незрозумілої інформації, а конкретні місця, куди ви потім зможете поїхати з сім’єю, друзями, колегами тощо.

Ще ви підтримаєте український ресурс, який принципово залишається таким та допоможете в розвитку внутрішнього туризму.