Підтримати проєкт - ZeFt

Що таке ZeFt?

ZeFt – це якісний український проєкт, присвячений пам’яткам і цікавим місцям зі всієї України. Ми знайомимо вас з унікальними місцями нашої держави та доводимо, що наша країна варта того, щоби нею подорожувати.

Як ви можете нам допомогти?

Насамперед фінансово. Ми нічого не продаємо, у нас немає спонсорів і реклама, яку більшість користувачів блокує, не покриває навіть мінімальні витрати, а створення нового унікального контенту, постійні поїздки, оновлення техніки, утримання сайту й введення нового функціоналу потребує коштів та дуже багато часу. На жаль, без регулярної фінансової допомоги ми не маємо змоги часто писати для вас про нові цікаві місця.

Також допомогти можна інформацією. Пишіть нам про помилки або неточності в текстах, цікаві локації, пропонуйте свої ідеї. Якщо ви представник музею, парку, храму тощо, то пишіть про зміну цін, контактів, розкладів і т. ін.

Для зв’язку з нами використовуйте форму на сайті, соціальні мережі Facebook, Instagram, Twitter чи пишіть на адресу admin@ZeFt.in.ua.

Що ви отримаєте підтримуючи нас?

Ви отримаєте постійні та регулярні оновлення на нашому сайті. І це буде не просто потік незрозумілої інформації, а конкретні місця, куди ви потім зможете поїхати з сім’єю, друзями, колегами тощо.

Ще ви підтримаєте український ресурс, який принципово залишається таким та допоможете в розвитку внутрішнього туризму.