Пуща-Водиця (Київ)

Додаткова інформація

Пуща-Водиця – це курортна місцевість в Оболонському районі міста Києва. На території Пущі знаходиться велика кількість санаторіїв та дитячих баз відпочинку, також є лікарні, спортивні бази, релігійні заклади, навчальні заклади та житлові будинки.

Пуща-Водиця розташовується посеред соснового лісу на самій околиці міста. З одного боку вона омивається річкою Котурка, а з іншого річкою Горенка. На річках утворений цілий каскад ставків: Горащиха, Двірець, Карачун, Сапсаїв та Міський ставок.

У наш час Пуща одне з наймальовничіших та найкращих місць для відпочинку в Києві. На ставках облаштовані пляжі, навколо ліс у якому люди відпочивають. Можна взяти в оренду човен або катамаран та проплисти неймовірно гарним маршрутом від якого ваша друга половинка буде в захваті. Ще тут дуже сподобається любителям велопрогулянок, білочок та трамваїв, бо до Пущі мальовничим маршрутом курсує трамвай номер №12 (з 1920-х років) та №17.

  • Адреса – Київ, Оболонський район

Хочете допомогти проєкту?

Якщо вам подобаються наші матеріали і ви хочете бачити регулярні оновлення, то перейдіть за посиланням, щоби дізнатися як можна допомогти нашому сайту.

І обов’язково долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter 😎

avatar