Пуща-Водиця (Київ)

Додаткова інформація

Пуща-Водиця – це курортна місцевість в Оболонському районі міста Києва. На території Пущі знаходиться велика кількість санаторіїв та дитячих баз відпочинку, також є лікарні, спортивні бази, релігійні заклади, навчальні заклади та житлові будинки.

Пуща-Водиця розташовується посеред соснового лісу на самій околиці міста. З одного боку вона омивається річкою Котурка, а з іншого річкою Горенка. На річках утворений цілий каскад ставків: Горащиха, Двірець, Карачун, Сапсаїв та Міський ставок.

У наш час Пуща одне з наймальовничіших та найкращих місць для відпочинку в Києві. На ставках облаштовані пляжі, навколо ліс у якому люди відпочивають. Можна взяти в оренду човен або катамаран та проплисти неймовірно гарним маршрутом від якого ваша друга половинка буде в захваті. Ще тут дуже сподобається любителям велопрогулянок, білочок та трамваїв, бо до Пущі мальовничим маршрутом курсує трамвай номер №12 (з 1920-х років) та №17.

  • Адреса – Київ, Оболонський район

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 23.09.2017 | Оновлено: 14.04.2021 | Світлини зняті: 03.09.2017

Напишіть коментар ...

avatar