Розмальовані зупинки в селах Нові Петрівці та Старі Петрівці

Додаткова інформація

Розмальовані зупинки в селах Нові Петрівці та Старі Петрівці стоять вздовж вулиці Свято-Покровська (головна вулиця села), малюнки були створені у 2016-2017 роках і серед них є роботи патріотичної тематики.

На одній із зупинок намальований вінок з маками, соняшниками і ромашками, навколо якого літають білі голуби, а всередині вінка зображений український пейзаж з хатками та церквою. На іншій зупинці зображені козаки Грай, Око і Тур з культового українського мультфільму «Козаки». На іншій зображені два білих лебедя, Малий Державний герб України з колосками пшениці, калиною і патріотичним гаслом «Слава Україні — Героям Слава!», а в середині намальоване макове поле (художник Алла Журавська). Ще є малюнок з лелеками і малюнок з болотом, на якому серед очерету сидять жаби і качки з каченятами. Зупинка з козаками знаходиться в селі Старі Петрівці (при в’їзді до села), а всі інші в Нових Петрівцях.

Дуже приємно бачити, як звичайні зупинки стали справжніми арт-об’єктами. Проїжджаючи через село вони привертають до себе увагу та радують погляд.

  • Роки створення – 2016-2017
  • Художник – Алла Журавська (одна зупинка)
  • Адреса – Київська область, Вишгородський район, село Нові Петрівці, вулиця Свято-Покровська
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 30.12.2017 | Оновлено: 02.07.2021 | Світлини зняті:

2
Напишіть коментар ...

avatar
1 Ланцюжок коментаря
1 Відповіді по ланцюжку
0 Послідовники
 
Найпопулярніший коментар
Ланцюжок актуального коментаря
2 Автори коментарів
АдмінЯяяя Автори недавніх коментарів
newest oldest most voted
Яяяя
Гість
Яяяя

Два різні села. Три різні групи художників…А би шось написати..