Скульптура «Вітрильник» на Оболоні (Київ)

Додаткова інформація

Скульптура «Вітрильник» розташовується на Оболоні, біля головного входу Коледжу морського і річкового флоту Державного університету інфраструктури та технологій (ДУІТ). Сам коледж був заснований 20 березня 1940 року (тоді Київський суднобудівний технікум). 28 березня 1983 року його перевели до нової будівлі, де він розміщується й зараз. До 2016 року це був коледж Київської державної академії водного транспорту ім. Гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, яку 29 лютого 2016 року об’єднали з Державним економіко-технологічним університетом транспорту та утворили ДУІТ.

Скульптура вітрильника стала одним із головних символів коледжу, яка відразу привертає до себе увагу. Нам не вдалося дізнатися автора та рік створення скульптури, але беззаперечно її створили на честь морського коледжу, коли він переїхав до нової будівлі. Також цей корабель є дуже символічним і для місцевості Оболонь (не плутайте з Оболонським районом), яка майже по всьому периметру оточена різними водами.

  • Адреса – Київ, Оболонський район, проспект Героїв Сталінграда, 2
  • Станція метро – Оболонь / Почайна (відстань ≈2.6км)
Розташовується поруч:

Підтримайте наш сайт

ZeFt працює та активно розвивається з 2015 року, але в нас немає реклами чи спонсорів і ми нічого не продаємо. Водночас створення нового авторського контенту потребує коштів та дуже багато часу.

Тому ми завели свою сторінку на відомій платформі , яка з 2013 року надає змогу людям фінансово підтримувати незалежних авторів.

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 05.03.2017 | Оновлено: 01.07.2021 | Світлини зняті: 22.01.2017

Напишіть коментар ...

avatar