Страусина ферма «Долина страусів» (с. Ясногородка)

Додаткова інформація

Страусина ферма «Долина страусів» – це найбільша страусина ферма на території України, площа якої складає 80 га. Історія ферми розпочалася в квітні 2001 року, коли з Бельгії були завезені страуси та вже в червні того ж року на світ з’явилися перші українські страусенята.

На Ясногородській страусиній фермі ви зможете дізнатися про спосіб життя, звички та характер цих найбільших у світі птахів. Ці кумедні створіння з великою цікавістю реагують на людей, можуть просто підійти до вас, розправити крила, станцювати, а можуть і клюнути або зірвати з вас якусь прикрасу, бо їх приваблює блиск. Дуже до душі їм припав наш фотоапарат, що можна побачити на фотографіях, його намагалися клюнути щонайменше п’ять страусів.

Всі страуси розселені за віковими групами. Найменші живуть з найменшими, дорослі з дорослими. Працівники навіть жартують, що у них тут ясельна група, школярі, студенти й так далі. До речі, всі страусенята мають гарне леопардове забарвлення, що з часом зникає.

Ще біля страусів проживає по одному подружжю ему та нанду білого кольору, котрі теж належать до великих нелітаючих птахів. Проте, одного ему через смерть самиці поселили безпосередньо до вольєра зі страусами, там він непогано прижився та може собі дозволити поштовхати своїх більших за розміром сусідів.

Також на території ферми знаходиться равликова ферма та контактний зоопарк, де є різні птахи, кози, олені, лами, свині, шотландські корови, бізони, верблюд, буйвіл та інші.

Страуси досить агресивні птахи, тому до них пускають лише з екскурсоводом. Сама екскурсія триватиме трохи більше 30 хвилин. Зоопарк буде доступний упродовж усього дня.

  • Рік заснування – 2001
  • Телефон для довідок – (096) 096-55-77, (050) 353-88-21
  • Адреса – Київська область, Макарівський район, село Ясногородка
  • Офіційний сайт – Ostrich.com.ua
  • Вартість відвідування (екскурсія + зоопарк) – 150 грн (дорослі), 100 грн (діти)
  • Графік роботи – 10.00-19.00 (о 17.30 остання екскурсія)

Місцезнаходження:

Допис опубліковано: 21.08.2020 | Оновлено: 16.04.2021 | Світлини зняті: 19.07.2020

Напишіть коментар ...

avatar