Сюрреалістичний мурал на Харківському шосе, 158 (Київ)

Додаткова інформація

Сюрреалістичний мурал був створений у 2016 році в рамках арт-проекту Art United Us. Автор роботи український художник Dima Fatum. Він намальований на стіні 13-поверхового будинку №158 на Харківському шосе в Дарницькому районі міста Києва. Цікаво, що на цьому будинку є ще один малюнок, також створений у 2016 році, мурал «Зараз».

На сюрреалістичному муралі дуже багато цікавих елементів, кожний з яких розповідає свою історію, всі вони пов’язані з Харківським масивом, одним з найбільших спальних районів міста. Образ Тараса Шевченка символізує хутір Шевченка, який був тут раніше, і нинішні кам’яні джунглі, петрогліфи (висічені зображення) символізують стародавні поселення, маленькі кам’яні фігури символізують воїнів-інтернаціоналістів, равлик з камерами символізує консьєржів в парадних, а мураха з селфі-палкою жителів сучасного міста. Серед інших образів – дерева у вигляді чоловічих фігур, лазня, птах золотомушка, паперовий човник, тхір, жук-олень.

Роботи Dima Fatum можна довго розглядати і розмірковувати над створеними образами. Вони не завжди можуть означати щось конкретне та віданні на власний розсуд. На нашому сайті є ще дві сюрреалістичні роботи художника – мурал «People go home!», мурал «Повчання синам Ярослава, 1054 рік» та малюнки в лісі на Виноградарі.

  • Рік створення – 2016
  • Художник – Dima Fatum
  • Арт-проект – Art United Us
  • Адреса – Київ, Дарницький район, Харківське шосе, 158
  • Станція Метро – Бориспільська (відстань ≈2.3км)
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar