Центральна площа та вулиця Шевченка (м. Ірпінь)

Додаткова інформація

Центральна площа та вулиця Шевченка були відкриті у вересні 2016 року після повної реконструкції. Ініціатором оновлення став тодішній міський голова Ірпеня Володимир Карплюк. До реконструкції вулиця Шевченка була звичайною вулицею, де їздили автомобілі, а центральна площа була звичайним «совком». Після реконструкції вулиця стало пішохідною та фактично злилася з площею в одне ціле.

Уся територія вулиці та площі повністю вкрита тротуарною плиткою, тут росте багато гарних декоративних дерев та кущів, стоять лавки, ліхтарі, є дитячий майданчик, колонада з маленьким фонтаном і скульптурами музикантів, ліхтарі з грецькими скульптурами, штучний ставок із мордою лева та меморіальний комплекс. Ще на території площі стоїть Ірпінська міська рада, великий фонтан, що б’є з під самої плитки та немає бордюрів, скульптури видатним діячам і один із найкращих пам’ятників Тарасу Григоровичу Шевченку в Україні.

Центральна площа Ірпеня вигідно виділяється на тлі інших площ нашої країни, вона дуже гарна та є важливим туристичним об’єктом міста, який ми радимо вам обов’язково відвідати.

  • Дата відкриття – вересень 2016 року
  • Адреса – Київська область, м. Ірпінь, вул. Шевченка
Знаходиться поруч:

Пошук готелів (Booking):

Booking.com

Місцезнаходження:

Напишіть коментар ...

avatar